Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37176
Stary 14.12.2010, 14:13
Tylko że do reprezentacji przebiła się połowa polskich ligowców z Zahorskim na czele.
Polscy kopacze niestety jak narazie nadają się do podawania piłek, ale to zdaje się wolontariat, więc nie wiem czy Plizga byłby zainteresowany..



A tak na serio.Radzę się do przyzwyczaić się do myśli, że Polaków w Wiśle będziemy mieć coraz mniej.Nie dlatego, że Basałaj Stach,czy Robert ich nie lubią, tylko dlatego, że są C-H-U-J-O-W-I i drodzy.Innymi słowy, nie prezentują wartości współmiernej do ceny.Będziemy mieć piłkarzy, jeśli wychowamy ich w przyszłej akademii.
Chyba, że chcecie płacić milony euro za piłkarza, który kopie się po czole a na dodatek jest lieniem.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując