Wyświetl pojedynczy post
plywajacy_tartak
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 14.12.2010, 13:54
Dagobert napisał(a):Wyświetl post
ps wielki zarzut reklama tv a na http://www.valenciacf.com/es/Home/index.html czyli jednego z najbardziej znanych klubow na swiecie sprzedaje sie piwo (dokladnie to reklamuje tak samo jak na stronie of Wisly sie nic nie sprzedaje) i inne takie i gdzie ten ewnement na skale swiatowa
Ok - strona Valencii moze nie powala na kolana ale... reklama piwa nie jest na samym srodku strony a gdzies na dole. Jak mozna reklame wlasnego sklepu ktory ma zarababiac schowac gdzies na dole kosztem reklamy telewizorow? Mi niestety strona oficjalna sluzy tylko do sprawdzenia godziny nastepnego meczu. Nigdy nawet nie przewijam na dol zeby sprawdzic co tam jest... niestety... TV nie kupie - a gdybym zobaczyl koszulke to kto wie jako ze w Krk bywam teraz raz na pol roku.

Na stronie Valencii dwie rzeczy ktore od razu mi sie rzucily w oczy - bilety online (wstyd, ze klub czegos takiego jeszcze nie ma), druga - wspolpraca z miastem... moze to za daleko idacy wniosek po jednym banerze ale na naszej stronie prozno szukac jakiegos sygnalu o takiej wspolpracy. Zdaje sobie sprawe, ze to nie koniecznie wina klubu ale obie strony powinny byc zainteresowane dzialaniami w ta strone!
Odpowiedz cytując