Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
plywajacy_tartak
Member
Od: 08.2007
Offline
#
432
14.12.2010, 13:54
Dagobert
napisał(a):
ps wielki zarzut reklama tv a na
http://www.valenciacf.com/es/Home/index.html
czyli jednego z najbardziej znanych klubow na swiecie sprzedaje sie piwo (dokladnie to reklamuje tak samo jak na stronie of Wisly sie nic nie sprzedaje) i inne takie i gdzie ten ewnement na skale swiatowa
Ok - strona Valencii moze nie powala na kolana ale... reklama piwa nie jest na samym srodku strony a gdzies na dole. Jak mozna reklame wlasnego sklepu ktory ma zarababiac schowac gdzies na dole kosztem reklamy telewizorow
? Mi niestety strona oficjalna sluzy tylko do sprawdzenia godziny nastepnego meczu. Nigdy nawet nie przewijam na dol zeby sprawdzic co tam jest... niestety... TV nie kupie - a gdybym zobaczyl koszulke to kto wie jako ze w Krk bywam teraz raz na pol roku.
Na stronie Valencii dwie rzeczy ktore od razu mi sie rzucily w oczy - bilety online (wstyd, ze klub czegos takiego jeszcze nie ma), druga - wspolpraca z miastem... moze to za daleko idacy wniosek po jednym banerze ale na naszej stronie prozno szukac jakiegos sygnalu o takiej wspolpracy. Zdaje sobie sprawe, ze to nie koniecznie wina klubu ale obie strony powinny byc zainteresowane dzialaniami w ta strone!
plywajacy_tartak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do plywajacy_tartak
Znajdź inne posty napisane przez plywajacy_tartak