Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37172
Stary 14.12.2010, 12:53
Mi się tylko śmiać chce.Jak łatwo wydawac cudze pieniądze, wydawać opinię po grze w Football Menadżera lub wydawać opinię na podstawię jakiegoś tam newsa z P.S czy innego fakta.

Czy wy ....a ludzie z choinki spadliście?Ktoś tu piszę, że średniaki europejskie wydają lekką ręką, sęk w tym, że my 2 rok z rzędu przegrywamy w piłkarskimi AMATORAMI!!! a Lech wygrywa z MAN C,remisuje z Juventusemi itp.Dostali kasę z pucharów i biletów, to sobie mogą pozwolić na ryzyko, MY NIE!

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując