|
Mi się tylko śmiać chce.Jak łatwo wydawac cudze pieniądze, wydawać opinię po grze w Football Menadżera lub wydawać opinię na podstawię jakiegoś tam newsa z P.S czy innego fakta.
Czy wy ....a ludzie z choinki spadliście?Ktoś tu piszę, że średniaki europejskie wydają lekką ręką, sęk w tym, że my 2 rok z rzędu przegrywamy w piłkarskimi AMATORAMI!!! a Lech wygrywa z MAN C,remisuje z Juventusemi itp.Dostali kasę z pucharów i biletów, to sobie mogą pozwolić na ryzyko, MY NIE!
|