PODpalacz ja nie twierdze ze Sernas jest zły moim zdaniem nie jest wart 1miliona euro w tej rundzie strzelił 7 bramek tylko jedna wiecej od PB naprawde trodno mi zrozumiec czym wszystkich tak zachwycił

? jest przecietnym ligowcem jakich u nas wielu ......