radek2323 napisał(a):

|
Sernas za1milion euro ludzie on ma teraz 26 lat rok młodszy od Brozka sezon konia i to nie do konca masakra niektórzy to by transfery porobili.................
|
i właśnie sam sobie napisałeś że ma sezon konia i tak może pograć jeszcze 10 lat .Kuchenki mogą na nim zarobić choć by zagrał tylko dobrze sezon i pokazał się w jednym meczu Pucharowym z dobrej strony+ kadra Litwy.Z pewnością sztab Wisły widział by go w składzie pasuje idealnie pod system Maskanta <w pierwszej lidze grał na pomocy w ekstraklasie jak już napastnik >1milion euro Wisła nie wyda bo za to można ściągnąć 2 sadzonki pod ogórki natomiast Lodówki są naciskane nie mają 2 napastnika na wiosnę