Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37165
Stary 14.12.2010, 11:02
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
Myślisz że nie jest warty ?zobaczysz że za dwa lata będzie warty 5 milionów Euro wystarczy że się sprawdzi w Lechu ,a ma szanse jest przebojowy i potrafi wygrywać sam mecze
Dokładnie zagra 3 dobre mecze w LE i będą go brali za 3 razy tyle co najmniej. Warto zapamiętać teraz nicki takich właśnie frajerów jak mateusz ku przestrodze innych.

Wojtkowiak podobno za 1,5 mln € może odejść do Galatasaray. Za tyle samo miał kiedyś odejść Rzeźniczak do Sochaux i odszedł Wawrzyniak do Panaty. Kiedy śmieszni ludzie w Polsce zrozumieją że zawodnik jest wart nie tyle ile sami za niego chcemy dać, tylko tyle ile daje za niego cały świat. Do puki się to nie zmieni będziemy w czarnej dupie i o europucharach możemy zapomnieć. Oczywiście trzeba szukać okazji - płkarzy z kończącymi się kontraktami, na dorobku którzy jeszcze nic nie osiągneli ale się rozwiną. Ale o czym tu gadać skoro pół forum kiedyś śmiało się z Lecha że za 1 mln złotych kupił Pierwszoligowego napastnika bez doświadczenia w Ekstraklasie i dał mu pensje na poziomie Brożka (mowa o Lewandowskim).

O Sandomierskim jeż pisałem po jego debiucie bodaj z nami w Pucharze Polski. Wszyscy wtedy pisali o Gikiewiczu, a na mnie wielkie wrażeni zrobił wtedy 18letni Sandomierski. Wtedy kosztował 200 tyś zł. Teraz 2 mln €
Odpowiedz cytując