|
Sernas nie dla nas a potem w lecie sie dziwimy dlaczego puchary europejskie kończymy na przełomie lipca-sierpnia.Nie jesteśmy w stanie wbic gola Lewadii czy Karabachowi.
Bez skutecznych napastników nie ma czego szukac w pucharach.Z drugim Hristovem,Beto czy Boukharim świata nie zawojujemy
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.12.2010 o godz. 11:20.
|