Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37158
Stary 14.12.2010, 09:12
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Sprzedać teraz. On pewnego poziomu nie przeskoczy. Brak u niego regularności, pewnych cech bez których obecnie napastnik jest przydatny zespołowi on nie posiada. Technika byle jaka,szybkość niekoniecznie, trafność podejmowania decyzji też mizerna. Jak da się go dobrze sprzedać to sprzedawać.
Nawet bym się zgodził z Tobą gdyby nie jeden szczegół - kto zamiast
Bo historia zastępców ściąganych w miejsce ważnych graczy, którzy odeszli jest dosyć... mroczna. Pozwolisz, że przytoczę...
Kosa-Łobo, Baszczu-Alvarez-Cikos, Głowa-Cleber/Chavez, Marcelo-Bunoza czy choćby Zieńczuk-Kirm.
A więc... Brożek-Sotirovic(?!).
Retoryka wypowiedzi identyczna jak na początku ostatnich x okienek, oby rezultaty były inne.
Ostatnio edytowane przez arti : 14.12.2010 o godz. 09:20.
Odpowiedz cytując