Cytat:
|
Ja przeczuwam że to będzie dobre okienko , a to dlatego że Valckx pod koniec tamtego potrafił załatwić piłkarzy z kartą na ręku i dlatego też, że mówi on o wzmocnieniach a nie o uzupełnieniach składu .
|
Każdy tak mówił, a później przychodzili: Beto i inne wynalazki. Boukhari też miał być wzmocnieniem, a jest uzupełnieniem składu. Zurawski tez wzmocnienie, a uzupełnienie. Branco też wzmocnienie, w ostatniej chwili i jako uzupełnienie. Więc nie do końca tak jest jak mówisz.
Lech ponoć (wg gazet_ może wylożyc milion euro za Sernasa (tak się zastanawiam, czemu my nie możemy wydać 1 mln euro, zwłaszcza, że na transferach zarobiliśmy najwięcej w lidze)
Sernas i Rudnevs - to byłby atak marzeń na polską lige.