Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37157
Stary 14.12.2010, 08:16
Cytat:
Ja przeczuwam że to będzie dobre okienko , a to dlatego że Valckx pod koniec tamtego potrafił załatwić piłkarzy z kartą na ręku i dlatego też, że mówi on o wzmocnieniach a nie o uzupełnieniach składu .
Każdy tak mówił, a później przychodzili: Beto i inne wynalazki. Boukhari też miał być wzmocnieniem, a jest uzupełnieniem składu. Zurawski tez wzmocnienie, a uzupełnienie. Branco też wzmocnienie, w ostatniej chwili i jako uzupełnienie. Więc nie do końca tak jest jak mówisz.

Lech ponoć (wg gazet_ może wylożyc milion euro za Sernasa (tak się zastanawiam, czemu my nie możemy wydać 1 mln euro, zwłaszcza, że na transferach zarobiliśmy najwięcej w lidze)
Sernas i Rudnevs - to byłby atak marzeń na polską lige.
Odpowiedz cytując