|
Ja tu widze, ze niektorzy pisza, ze nie ma pieniedzy...jak to? Przed chwila sprzedalismy trzon druzyny za 6 mln euro. Tak czy nie? Gdyby 50% tej kwoty poszlo na nowych zawodnikow, to mielibysmy 4 pilkarzy, ktorzy z miejsca weszliby do pierwszej 11. A jesli te pieniadze sie rozplynely, to warto zadac sobie pytanie gdzie? Lub tez drugie, tzn. jak ten klub jest zarzadzany? Jesli co roku sprzedajemy najlepszych, a sciagamy zdecydowanie gorszych, to w pewnym momencie staniemy pod sciana, bo tych gorszych nikt nie bedzie chcial kupic za duze(jak na polskie warunki) pieniadze. Tak czy siak, to droga donikad, wiec pora sobie odpowiedziec na te pytania. Czy pieniadze ida do kieszeni Cupiala czy sa pozytkowane na obecna dzialalnosc?
|