Temat
:
Filmy, które warto obejrzeć
Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
1010
14.12.2010, 00:28
"Zbrodnie Czasu"
(Los Cronocrimenes)
z 2007 roku.
Bardzo dobry hiszpański thriller.
Polecam obejrzeć zanim holywood nie wypuści swojej przeróbki w przyszłym roku.
Mały motywator -
http://i40.tinypic.com/28lxdlv.jpg
Szarny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szarny
Znajdź inne posty napisane przez Szarny