63.5 Kg napisał(a):

Czyli 4-5-1 i tego sie trzymajmy.
W takim razie ilosc napastniko ktorych mamy nam wystarcza...
|
No nie jest to system ani 451 ani 433 - jest czymś pośrodku. Sam Maaskant mówił, że dla niego liczy się duża mobilność i kreatywność zawodników na boisku, zawodnicy muszą się przemieszczać.
Ja myślę, że wszystkie wypowiedzi są narazie po to by zrobić jakąś zasłonę dymną przed rzeczywistymi transferami. To jest właśnie "polityka transferowa" - na taki aspekt tej polityki też trzeba zwrócić uwagę.