Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37150
Stary 13.12.2010, 23:37
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Czyli 4-5-1 i tego sie trzymajmy.
W takim razie ilosc napastniko ktorych mamy nam wystarcza...
No nie jest to system ani 451 ani 433 - jest czymś pośrodku. Sam Maaskant mówił, że dla niego liczy się duża mobilność i kreatywność zawodników na boisku, zawodnicy muszą się przemieszczać.

Ja myślę, że wszystkie wypowiedzi są narazie po to by zrobić jakąś zasłonę dymną przed rzeczywistymi transferami. To jest właśnie "polityka transferowa" - na taki aspekt tej polityki też trzeba zwrócić uwagę.
Odpowiedz cytując