Wisła zarobiła na transferach :] Nie masz pojęcia co to znaczy ZAROBIĆ, to był tzw. PRZYCHÓD, a nie dochód, więc doczytaj albo zapytaj kogoś kto zna podstawy, zanim bzdurę napiszesz.
Poza tym nigdzie nie pisałem o tym, że Legia jest samowystarczalna, czytanie ze zrozumieniem się kłania
Lemur napisał(a):

A nie inwestując, nie dopłaca?
|
Jak łatwo wywnioskować nie inwestując, nie dokłada tyle ile dokładał gdy ładował grube miliony.
(dzięki właśnie temu, że Wisła "zarobiła" na transferach nie dopłaca ze swojej kieszeni - to tylko logiczne domysły, bo jak jest wiedzą tylko działacze, a nie Markusy, Lemury czy zbymaki)
Lemur napisał(a):

|
O ile pamiętam, Ty właśnie należysz do tej grupy.
|
jakiś cytat?
Lemur napisał(a):

|
Basałaj i spółka robią to cały czas. Również podejmując szkodliwe decyzje skutkujące sportowymi i finansowymi klęskami. Może do nich uderzysz z takimi bezmyślnymi tekstami?
|
no, no, ciekawe co piszą podobni znawcy w Warszawie i kibice w setkach innych klubów
Lemur napisał(a):

|
To nie Markus uczy Cupiała jak robić piłkarski biznes, tylko dziesiątki klubów i prezesów na całym świecie, którzy go zrobili. Żaden nie postępował tak jak Cupiał w ostatnich latach. A także uczą go tysiące tych, którzy biznesu nie zrobili, postępując podobnie jak on.
|
Pisałem to już kiedyś... "krytyk i eunuch z jednej są parafii...."
Każdy wie jak robić biznes w piłce i jakich ludzi ma dobierać, każdy wie, że Cupiał nie ma pojęcia o niczym zatrudniając ludzi jak Basałaj, ale nikt z tych ludzi którzy to wiedzą, nie POTRAFIĄ nawet odróżnić DOCHODU od PRZYCHODU :] no ale Wisła ZAROBIŁA na transerach i jest do przodu tak, że ho ho.. nic tylko liczyć na transfery w milionach euro, z jakością i gwarancją
