Wyświetl pojedynczy post
jagoda
Banita
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37148
Stary 13.12.2010, 23:23
Lemur napisał(a):Wyświetl post


A od kiedy to Legia jest samowystarczalna? Oni nie mają żadnych większych dochodów niż Wisła, chwilowo mają tylko nieco pojemniejszy stadion! W tym sezonie nawet nie zakwalifikowali się do pucharów! O czym Ty za przeproszeniem pieprzysz od rzeczy? Już nie pamiętamy, ile Wisła zarobiła ostatnio na transferach?
Wisła zarobiła na transferach :] Nie masz pojęcia co to znaczy ZAROBIĆ, to był tzw. PRZYCHÓD, a nie dochód, więc doczytaj albo zapytaj kogoś kto zna podstawy, zanim bzdurę napiszesz.

Poza tym nigdzie nie pisałem o tym, że Legia jest samowystarczalna, czytanie ze zrozumieniem się kłania

Lemur napisał(a):Wyświetl post
A nie inwestując, nie dopłaca?
Jak łatwo wywnioskować nie inwestując, nie dokłada tyle ile dokładał gdy ładował grube miliony.
(dzięki właśnie temu, że Wisła "zarobiła" na transferach nie dopłaca ze swojej kieszeni - to tylko logiczne domysły, bo jak jest wiedzą tylko działacze, a nie Markusy, Lemury czy zbymaki)


Lemur napisał(a):Wyświetl post
O ile pamiętam, Ty właśnie należysz do tej grupy.
jakiś cytat?


Lemur napisał(a):Wyświetl post
Basałaj i spółka robią to cały czas. Również podejmując szkodliwe decyzje skutkujące sportowymi i finansowymi klęskami. Może do nich uderzysz z takimi bezmyślnymi tekstami?
no, no, ciekawe co piszą podobni znawcy w Warszawie i kibice w setkach innych klubów



Lemur napisał(a):Wyświetl post
To nie Markus uczy Cupiała jak robić piłkarski biznes, tylko dziesiątki klubów i prezesów na całym świecie, którzy go zrobili. Żaden nie postępował tak jak Cupiał w ostatnich latach. A także uczą go tysiące tych, którzy biznesu nie zrobili, postępując podobnie jak on.
Pisałem to już kiedyś... "krytyk i eunuch z jednej są parafii...."
Każdy wie jak robić biznes w piłce i jakich ludzi ma dobierać, każdy wie, że Cupiał nie ma pojęcia o niczym zatrudniając ludzi jak Basałaj, ale nikt z tych ludzi którzy to wiedzą, nie POTRAFIĄ nawet odróżnić DOCHODU od PRZYCHODU :] no ale Wisła ZAROBIŁA na transerach i jest do przodu tak, że ho ho.. nic tylko liczyć na transfery w milionach euro, z jakością i gwarancją
Ostatnio edytowane przez jagoda : 13.12.2010 o godz. 23:34.
Odpowiedz cytując