Panowie mam laptopa i jak korzystam z niego to czasem bez wpinanej myszki na systemie dotykowym. I mój problem wynika z tego iż nieraz jak " jeżdżę " palcami po tym systemie to zwiększa lub zmniejsza mi się aktualny obraz na ekranie. Dokładnie w tej chwili mam ten problem i nie ukrywam , że strasznie mnie to wku***a ! a w dodatku gdy nie mogę tego skorygować.. Wiecie , jak normalnie zniwelować tą usterkę ekranową w jakiś inny sposób niż próba ponownie na panelu dotykowym doprowadzić do normalnego stanu obrazu na ekranie

Nie wiem czy dobrze to sformułowałem bo na kompach to zupełnie się nie znam , ale jak ktoś mnie zrozumiał to bardzo prosił bym o radę