Neo1221 napisał(a):

Czasami mam wielką ulgę że za transfery odpowiada tylko Valtcx a nie całe forum xD Mieli byśmy wszystkich... łącznie z Messim i nie było by z kim grać.
Ale tak serio, to jak nie kupimy porządnego napastnika gwarantującego kilkanaście bramek na sezon to z Europa można się żegnać na starcie. Tylko Poznań ma takiego farta że z jednym napastnikiem wyszli z grupy. Uważam że największą wpadką ostatnich czasów jest oddanie Kosy, Wisła bez niego to już nie ta sama drużyna. Mamy piłkarzy, ale nie tworzą jeszcze zespołu... może Masskant wykombinuje coś w przerwie. Trzeba mu dać czas... Ja mu wierzę...
|
Już skończcie z tym Kosowskim! To było 3 (słownie: trzy) lata temu! Jasne, że fajnie byłoby kupić napastnika gwarantującego kilkanaście bramek w sezonie, ale ciężko takiego znaleźć. Nie mamy pieniędzy żeby kupić sobie jakąś gwiazdę, więc musimy szukać piłkarzy, którzy akurat są w słabej formie i można liczyć na ich odbudowę w Wiśle (taki makinwa) albo jakichś zdolnych młodzieniaszków, co nie mają szans na grę w swoich zespołach (Rios)