63.5 Kg napisał(a):

Czyli 4-5-1 i tego sie trzymajmy.
W takim razie ilosc napastniko ktorych mamy nam wystarcza...
|
Nie, bo jedynym napastnikiem, który może grać w środku ataku jest Brożek, a to zdecydowanie za mało. W przypadku kontuzji Pawła jesteśmy w czarnej d.....