Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37139
Stary 13.12.2010, 22:15
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Czyli 4-5-1 i tego sie trzymajmy.
W takim razie ilosc napastniko ktorych mamy nam wystarcza...
Nie, bo jedynym napastnikiem, który może grać w środku ataku jest Brożek, a to zdecydowanie za mało. W przypadku kontuzji Pawła jesteśmy w czarnej d.....
Odpowiedz cytując