Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37135
Stary 13.12.2010, 21:37
Jagoda napisał(a):
Rewolucji żadnej nie będzie bo do tego potrzeba pieniędzy, a Wisła nie jest na tyle samowystarczalnym klubem, aby w jednym okienku wydać tyle ile chociażby Legia.



A od kiedy to Legia jest samowystarczalna? Oni nie mają żadnych większych dochodów niż Wisła, chwilowo mają tylko nieco pojemniejszy stadion! W tym sezonie nawet nie zakwalifikowali się do pucharów! O czym Ty za przeproszeniem pieprzysz od rzeczy? Już nie pamiętamy, ile Wisła zarobiła ostatnio na transferach?

Jagoda napisał(a):
Cupiał co miał zainwestować , zainwestował i więcej tego nie zrobi gdyż nawet grając przyzwoicie w pucharach suma sumarum do biznesu dopłacał.

A nie inwestując, nie dopłaca?

Jagoda napisał(a):
Prawda jest taka, że dopóki Cupiałowi nie strzeli do głowy i nie wyłoży po raz kolejny konkrentej kasiory to Levadia i Kabarach będą rok w rok (no może czasem będzie jakiś niespodziewany wyskok)!
Jedynie to napisałeś z sensem. O ile nadal będziemy się jeszcze do pucharów w ogóle kwalifikować.

Jagoda napisał(a):
ZAPAMIĘTAJCIE nie nakręcajcie innych bo potem są ROZCZAROWANIA jak co roku, KASY nie ma i NIE BEDZIE!! Im szybciej to zakodujecie tym lepiej dla Was.

Wszyscy to rozumieją. I dlatego ubolewają, bo wiedzą, co to oznacza dla sytuacji i rozwoju Wisły.

Jagoda napisał(a):
Dziwi mnie, że tutaj są tacy, którzy wypisują po pare godzin dziennie od LAT i dalej nie nauczyły się niczego, dalej ta sama bajka...

O ile pamiętam, Ty właśnie należysz do tej grupy.

Jagoda napisał(a):
Stare porzekadło : ŁATWO WYDAWAĆ CUDZE PIENIĄDZE

Basałaj i spółka robią to cały czas. Również podejmując szkodliwe decyzje skutkujące sportowymi i finansowymi klęskami. Może do nich uderzysz z takimi bezmyślnymi tekstami?

Jagoda napisał(a):
i nie piszcie tępo, że sa wokół niego niewłaściwe osoby, bo sam sobie ich dobierał, tak samo jak w TF, a nie chce mi się wierzyć,że nijaki MArkus będzie uczyć Cupiała jak zrobić biznes bo to już jest totalną paranoją
To nie Markus uczy Cupiała jak robić piłkarski biznes, tylko dziesiątki klubów i prezesów na całym świecie, którzy go zrobili. Żaden nie postępował tak jak Cupiał w ostatnich latach. A także uczą go tysiące tych, którzy biznesu nie zrobili, postępując podobnie jak on.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując