Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16715
Stary 13.12.2010, 20:56
nie jadą z nową C na 3 zmiany, albo są pewni,że zdążą, albo że unikną kar umownych z niedotrzymania terminu:



h3po4 napisał(a):Wyświetl post
Chłopie nie wypominaj mi bo ja wiem co mam robić nie patrze 24 na dobę na forum czy ktoś mi odpisał. Przepraszam pomyliłem się.
Patrzysz, czy nie patrzysz, nie obrażaj innych, jak nie wiesz że jest system na dachu do lodu, to nie wypowiadaj się żeby tylko coś napisać tylko poświeć chwile czasu na poczytanie o konstrukcji dachu. tyle w temacie
Ostatnio edytowane przez runner : 13.12.2010 o godz. 21:02.
Runner



Odpowiedz cytując