nie jadą z nową C na 3 zmiany, albo są pewni,że zdążą, albo że unikną kar umownych z niedotrzymania terminu:
h3po4 napisał(a):

|
Chłopie nie wypominaj mi bo ja wiem co mam robić nie patrze 24 na dobę na forum czy ktoś mi odpisał. Przepraszam pomyliłem się.
|
Patrzysz, czy nie patrzysz, nie obrażaj innych, jak nie wiesz że jest system na dachu do lodu, to nie wypowiadaj się żeby tylko coś napisać tylko poświeć chwile czasu na poczytanie o konstrukcji dachu. tyle w temacie