|
Przestańcie się zachwycać czy martwić jakimkolwiek newsem w czasie okienek transferowych. Błagam wręcz.
1. W Wiśle nie raz już było tak: w sobotę jedno, we wtorek inaczej, a w piątek znowu inaczej.
2. Jak można traktować poważnie te newsy skoro jednego dnia piszą, że chcemy kupić napastnika, innego, że nie. Czasem potrzebni są nam skrzydłowi, czasem nie. Niedawno pisano, że interesujemy się Tomaszem Lisowskim, żeby dziś mowić, że my bocznego obrońcy nie chcemy. Co za nonsens!
3. Zdajcie sobie sprawę, że nie mamy wielkiego budżetu na transfery i raczej szukamy okazji, jak było w przypadku Marcelo.
4. Trochę więcej zaufania i przede wszystkim cierpliwości, jeżeli chodzi o politykę transferową. Holendrzy są tutaj ledwie od końca września, Basałaj pól roku. To naprawdę niewiele, ale widać ze coś się ruszyło (choćby zatrudnianie scoutów)
|