flamengista napisał(a):

Niestety, pierwsze sygnały ze strony władz klubowych w sprawie okienka zimowego są niepokojące.
Nawet zakładając, że Bunoza, Chavez, Cikosz i Pajlić świetnie się sprawdzili na swoich pozycjach (co umówmy się jest gigantycznym nadużyciem) mamy spore braki kadrowe.
(...)
A oni mówią o pozyskaniu 2-3 zawodników
No, chyba że będą to pierwszorzędni zawodnicy, zdecydowanie lepsi od piłkarzy z pierwszej 11tki. Kandydaci na gwiazdy zespołu.
|
Tyle tylko, że nie zauważasz jednego, bardzo ważnego szczegółu. Na każdą pozycję oprócz środka obrony i lewej pomocy (chociaż tu trzeba pamiętać o Boguskim) mamy conajmniej dwóch zawodników. Lepszych czy gorszych ale mamy. I wszyscy ci zawodnicy figurują na liście płac.
Możemy (może nawet powinniśmy) wzmacniać się na potęgę ale budżet nie jest z gumy. Najpierw trzeba na tych nowych zawodników zrobić miejsce w tabelce u księgowej.
edit.
63.5 Kg napisał(a):

No to jak sie to wszystko ma do stylu 4-3-3 ktorym mielismy grac ?
|
Obecne 4-3-3 to nie jest takie 4-3-3 jak za czasów Górskiego. Jako boczni napastnicy przeważnie grają skrzydłowi (pomocnicy) z zadaniami schodzenia do środka i kończenia akcji. I takie bramki w tej rundzie już strzelaliśmy. Pierwsze z brzegu to Kirm z Zagłębiem i Małecki z Legią.