Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19802
Stary 13.12.2010, 20:48
Jot napisał(a):Wyświetl post
Dużo czasu przepisywanie Nie dość, że za darmo to jeszcze każą wielmożnemu Panu wstukać parę literek na klawiaturze. Oj nie dobra strona, nie dobra.
musisz zrobić napinke, bo by Ci się słabo zrobiło - moja sprawa jak chce ściągać.

@edit

śmieszne, ale nie trafiłeś ;f dawaj dalej.
Ostatnio edytowane przez Alexxik13 : 13.12.2010 o godz. 20:58.

Odpowiedz cytując