Jot napisał(a):

Dużo czasu przepisywanie Nie dość, że za darmo to jeszcze każą wielmożnemu Panu wstukać parę literek na klawiaturze. Oj nie dobra strona, nie dobra.
|
musisz zrobić napinke, bo by Ci się słabo zrobiło - moja sprawa jak chce ściągać.
@edit
śmieszne, ale nie trafiłeś ;f dawaj dalej.