Wyświetl pojedynczy post
h3po4
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: PB

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16714
Stary 13.12.2010, 20:47
picasso napisał(a):Wyświetl post
może napiszesz PRZEPRASZAM? a na drugi raz nim cos zechcesz napisać to wcześniej weź rozbieg i poszukaj ściany.w dachu jest instalacja która ma topic snieg i jak kolega powyzej napisał odprowadzać wodę.nie wiem tylko na ile to jest wydajne i czy przy zbyt obfitych opadach śneigu nie trzeba wspomagać się jednak łopatami.
Chłopie nie wypominaj mi bo ja wiem co mam robić nie patrze 24 na dobę na forum czy ktoś mi odpisał.

Przepraszam pomyliłem się.



Ps. na D Będziemy mieli dostępne całe piętro dla siebie ? dobrze słyszałem ?
Być okrutny i odważny
Zmienić dolę swą przeklętą
Trochę zemsty, trochę krwi
Worek z forsą mieć pod głową
Wtedy ma się piękne sny
Odpowiedz cytując