|
Jeśli chodzi o Glika, to Palermo planuje w styczniu wypożyczyć 3 graczy ze swego składu do innych drużyn. W przypadku dwóch z nich, młodszych od Kamila (19-to i 20-to latek), klub z Sycylii ma sporo ofert (Cesena, Padova, itp.). Dla Glika zostaje tylko Bari, szorujące dno tabeli Serie A, oraz pogłoski o zainteresowaniu ze strony Wisla Cracovia. Przy czym: zdaniem Włochów - pozyskaniem Glika zainteresowane jest Bari, natomiast zdaniem Kamilowego managera (Jarosław Kołakowski) to Wisła chce sprowadzić do siebie tego obrońcę (al momento sia l'agente del giocatore Glik conferma tale ipotesi - na chwilę obecną to agent piłkarza potwierdza taką możliwość).
Ot, i cała zagadka. Chyba że w ostatniej chwili pojawi się coś nowego. W moim odczuciu lepiej by było, aby Cleber wyszukał dla Wisełki jakiegoś ambitnego Brazylijczyka, który chciałby podążać śladem Marcelo.
PS. Smutne, ale prawdziwe. Jeden z kibiców Palermo na wieść o możliwym transferze Kamila do Wisły napisał: Dobra decyzja! Opłacę mu bilet lotniczy, ale zabierzcie go stąd!
Powód: Smutny dodatek
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 13.12.2010 o godz. 20:57.
|