Wyświetl pojedynczy post
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37128
Stary 13.12.2010, 20:04
Hahahaha.... Ta.... wierzcie w to co w PS jest napisane. Przykład z dnia dzisiejszego

PS napisał(a):
Natomiast w ataku dobrze byłoby mieć piłkarza grającego inaczej niż Brożek, Żurawski czy Ríos. W jesiennym meczu ze Śląskiem wykonaliśmy bodaj 48 wrzutek i tylko jedna główka została przez nas wygrana - dodał Holender.
A tymczasem interia

Cytat:
Pod Wawelem zarzucono na razie pomysł ściągnięcia do drużyny wysokiego napastnika. - Mamy trzech dobrych snajperów - Brożka, Żurawskiego i Riosa, a w naszym systemie gry jest miejsce dla jednego. Dlatego transfer wysokiego napastnika nie jest dla nas priorytetem - przyznał Valckx.
Czyli jak to będzie?
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując