Hahahaha.... Ta.... wierzcie w to co w PS jest napisane. Przykład z dnia dzisiejszego
PS napisał(a):
|
Natomiast w ataku dobrze byłoby mieć piłkarza grającego inaczej niż Brożek, Żurawski czy Ríos. W jesiennym meczu ze Śląskiem wykonaliśmy bodaj 48 wrzutek i tylko jedna główka została przez nas wygrana - dodał Holender.
|
A tymczasem interia
Cytat:
|
Pod Wawelem zarzucono na razie pomysł ściągnięcia do drużyny wysokiego napastnika. - Mamy trzech dobrych snajperów - Brożka, Żurawskiego i Riosa, a w naszym systemie gry jest miejsce dla jednego. Dlatego transfer wysokiego napastnika nie jest dla nas priorytetem - przyznał Valckx.
|
Czyli jak to będzie?