|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline
|
|
Cytat:
Rewolucji żadnej nie będzie bo do tego potrzeba pieniędzy, a Wisła nie jest na tyle samowystarczalnym klubem, aby w jednym okienku wydać tyle ile chociażby Legia.
Cupiał co miał zainwestować , zainwestował i więcej tego nie zrobi gdyż nawet grając przyzwoicie w pucharach suma sumarum do biznesu dopłacał.
Prawda jest taka, że dopóki Cupiałowi nie strzeli do głowy i nie wyłoży po raz kolejny konkrentej kasiory to Levadia i Kabarach będą rok w rok (no może czasem będzie jakiś niespodziewany wyskok)!
ZAPAMIĘTAJCIE nie nakręcajcie innych bo potem są ROZCZAROWANIA jak co roku, KASY nie ma i NIE BEDZIE!! Im szybciej to zakodujecie tym lepiej dla Was.
Dziwi mnie, że tutaj są tacy, którzy wypisują po pare godzin dziennie od LAT i dalej nie nauczyły się niczego, dalej ta sama bajka...
"Z oszczędzanai nic nie będzie, darmowi nie dają gwarancji jakości..." ---> NIE MA PIENIĘDZY, jakby jeden z drugim prowadził choć jakiś mały warzywniak i kilka inwestycji nie przyniosłoby efektu, to wiedziałby, że CUPIAŁ KASY nie da!!
Stare porzekadło : ŁATWO WYDAWAĆ CUDZE PIENIĄDZE
i nie piszcie tępo, że sa wokół niego niewłaściwe osoby, bo sam sobie ich dobierał, tak samo jak w TF, a nie chce mi się wierzyć,że nijaki MArkus będzie uczyć Cupiała jak zrobić biznes bo to już jest totalną paranoją
|
Nic dodać, nic ująć.
|
|