Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
19799
13.12.2010, 19:49
ale wiesz czasu dużo zabiera przepisywanie, a dawniej sobie klikałem na każdy utwór i szybko zasysałem dużo kawałków a teraz to idzie jak krew z nosa ;d
Alexxik13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alexxik13
Znajdź inne posty napisane przez Alexxik13