flamengista napisał(a):

|
Podobnie jak MLS. Tymczasem płace w tej lidze są dosyć skromne, a wyróżniający się zawodnicy z tej ligi (pomijając Becksa i Henry) - jak najbardziej w naszym zasięgu finansowym.
|
Donovan jest w naszym zasięgu?
wwf napisał(a):

No dokładnie Markus ma rację.
Tym składem oczywiście możemy walczyć o MP, spokojnie możemy wywalczyć miejsce pucharowe. Ale co z tego.
Wejdziemy do pucharów i jakiś teoretycznie słabsza drużyna ze wschodu będzie nas uczyła grać w piłkę i pokazywała jak trzeba być wybieganym.
Prawda jest taka że Cupiał powinien zainwestować jak np. Wojciechowski
|
Rewolucji żadnej nie będzie bo do tego potrzeba pieniędzy, a Wisła nie jest na tyle samowystarczalnym klubem, aby w jednym okienku wydać tyle ile chociażby Legia.
Cupiał co miał zainwestować , zainwestował i więcej tego nie zrobi gdyż nawet grając przyzwoicie w pucharach suma sumarum do biznesu dopłacał.
Prawda jest taka, że dopóki Cupiałowi nie strzeli do głowy i nie wyłoży po raz kolejny konkrentej kasiory to Levadia i Kabarach będą rok w rok (no może czasem będzie jakiś niespodziewany wyskok)!
ZAPAMIĘTAJCIE nie nakręcajcie innych bo potem są ROZCZAROWANIA jak co roku, KASY nie ma i NIE BEDZIE!! Im szybciej to zakodujecie tym lepiej dla Was.
Dziwi mnie, że tutaj są tacy, którzy wypisują po pare godzin dziennie od LAT i dalej nie nauczyły się niczego, dalej ta sama bajka...
"Z oszczędzanai nic nie będzie, darmowi nie dają gwarancji jakości..." ---> NIE MA PIENIĘDZY, jakby jeden z drugim prowadził choć jakiś mały warzywniak i kilka inwestycji nie przyniosłoby efektu, to wiedziałby, że CUPIAŁ KASY nie da!!
Stare porzekadło : ŁATWO WYDAWAĆ CUDZE PIENIĄDZE
i nie piszcie tępo, że sa wokół niego niewłaściwe osoby, bo sam sobie ich dobierał, tak samo jak w TF, a nie chce mi się wierzyć,że nijaki MArkus będzie uczyć Cupiała jak zrobić biznes bo to już jest totalną paranoją