Wyświetl pojedynczy post
jagoda
Banita
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37125
Stary 13.12.2010, 19:40
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Podobnie jak MLS. Tymczasem płace w tej lidze są dosyć skromne, a wyróżniający się zawodnicy z tej ligi (pomijając Becksa i Henry) - jak najbardziej w naszym zasięgu finansowym.
Donovan jest w naszym zasięgu?

wwf napisał(a):Wyświetl post
No dokładnie Markus ma rację.

Tym składem oczywiście możemy walczyć o MP, spokojnie możemy wywalczyć miejsce pucharowe. Ale co z tego.

Wejdziemy do pucharów i jakiś teoretycznie słabsza drużyna ze wschodu będzie nas uczyła grać w piłkę i pokazywała jak trzeba być wybieganym.

Prawda jest taka że Cupiał powinien zainwestować jak np. Wojciechowski
Rewolucji żadnej nie będzie bo do tego potrzeba pieniędzy, a Wisła nie jest na tyle samowystarczalnym klubem, aby w jednym okienku wydać tyle ile chociażby Legia.

Cupiał co miał zainwestować , zainwestował i więcej tego nie zrobi gdyż nawet grając przyzwoicie w pucharach suma sumarum do biznesu dopłacał.

Prawda jest taka, że dopóki Cupiałowi nie strzeli do głowy i nie wyłoży po raz kolejny konkrentej kasiory to Levadia i Kabarach będą rok w rok (no może czasem będzie jakiś niespodziewany wyskok)!


ZAPAMIĘTAJCIE nie nakręcajcie innych bo potem są ROZCZAROWANIA jak co roku, KASY nie ma i NIE BEDZIE!! Im szybciej to zakodujecie tym lepiej dla Was.

Dziwi mnie, że tutaj są tacy, którzy wypisują po pare godzin dziennie od LAT i dalej nie nauczyły się niczego, dalej ta sama bajka...

"Z oszczędzanai nic nie będzie, darmowi nie dają gwarancji jakości..." ---> NIE MA PIENIĘDZY, jakby jeden z drugim prowadził choć jakiś mały warzywniak i kilka inwestycji nie przyniosłoby efektu, to wiedziałby, że CUPIAŁ KASY nie da!!

Stare porzekadło : ŁATWO WYDAWAĆ CUDZE PIENIĄDZE

i nie piszcie tępo, że sa wokół niego niewłaściwe osoby, bo sam sobie ich dobierał, tak samo jak w TF, a nie chce mi się wierzyć,że nijaki MArkus będzie uczyć Cupiała jak zrobić biznes bo to już jest totalną paranoją
Ostatnio edytowane przez jagoda : 13.12.2010 o godz. 19:45.
Odpowiedz cytując