Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4806
Stary 13.12.2010, 19:35
lucas1906 napisał(a):Wyświetl post
Mnie też dało to do myślenia jak zobaczyłem go na projekcji filmu
Ale tu akurat nic dziwnego, on cały czas mieszka w Krakowie, syn trenuje w Wiśle ... osiadł w Krakowie na stałe.
Odpowiedz cytując