Karherop napisał(a):

|
bardziej liznął w Szwajcarii niż Francji
|
W Szwajcarii więcej grał, więcej skorzystał jako piłkarz, ale wiedzy o futbolu na pewno więcej zebrał we Francji, która słynie z wyłapywania talentów i ich kształcenia, Kuźba musiał tam to i owo zobaczyć na własne oczy i nie jednej rzeczy doświadczyć, w końcu sam tam trafił jako młody talent "z nikąd".