Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4805
Stary 13.12.2010, 19:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
bardziej liznął w Szwajcarii niż Francji
W Szwajcarii więcej grał, więcej skorzystał jako piłkarz, ale wiedzy o futbolu na pewno więcej zebrał we Francji, która słynie z wyłapywania talentów i ich kształcenia, Kuźba musiał tam to i owo zobaczyć na własne oczy i nie jednej rzeczy doświadczyć, w końcu sam tam trafił jako młody talent "z nikąd".
Odpowiedz cytując