h3po4 napisał(a):

Dach?! ....
Po pi er do li ło ci sie z murawą, bo pomyłką nazwać tego nie można lol haha prze chłop ;P
|
może napiszesz PRZEPRASZAM? a na drugi raz nim cos zechcesz napisać to wcześniej weź rozbieg i poszukaj ściany.w dachu jest instalacja która ma topic snieg i jak kolega powyzej napisał odprowadzać wodę.nie wiem tylko na ile to jest wydajne i czy przy zbyt obfitych opadach śneigu nie trzeba wspomagać się jednak łopatami.