|
Na naszym stadionie śnieg zostaje podgrzewany i rynnami odprowadzany w postaci wody do kałuży. Nie ma obaw o nasz dach, raczej martwiłbym się o POZnan*
~h3po4, mamy system, który topi śnieg na dachu, więc się tak nie bulgocz.
Ostatnio edytowane przez wonski_eNHa : 13.12.2010 o godz. 17:19.
|