Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16711
Stary 13.12.2010, 17:16
Na naszym stadionie śnieg zostaje podgrzewany i rynnami odprowadzany w postaci wody do kałuży. Nie ma obaw o nasz dach, raczej martwiłbym się o POZnan*

~h3po4, mamy system, który topi śnieg na dachu, więc się tak nie bulgocz.
Ostatnio edytowane przez wonski_eNHa : 13.12.2010 o godz. 17:19.
Odpowiedz cytując