Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16709
Stary 13.12.2010, 16:46
zordon napisał(a):Wyświetl post
Po obejrzeniu tego filmiku ciekaw jestem, czy na naszym stadionie ktoś kontroluje ilość śniegu na dachach i czy przewidziane jest jakieś odśnieżanie...
http://www.youtube.com/watch?v=zBhGu...layer_embedded
my mamy podgrzewany dach,wiec odśnieżanie chyba nie jest konieczne.ale nie jestem pewien.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując