Wyświetl pojedynczy post
zordon
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16708
Stary 13.12.2010, 16:35
Po obejrzeniu tego filmiku ciekaw jestem, czy na naszym stadionie ktoś kontroluje ilość śniegu na dachach i czy przewidziane jest jakieś odśnieżanie...
http://www.youtube.com/watch?v=zBhGu...layer_embedded
zapraszam fanów trance ---> www.globaltrance.pl
Odpowiedz cytując