Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
zordon
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
16708
13.12.2010, 16:35
Po obejrzeniu tego filmiku ciekaw jestem, czy na naszym stadionie ktoś kontroluje ilość śniegu na dachach i czy przewidziane jest jakieś odśnieżanie...
http://www.youtube.com/watch?v=zBhGu...layer_embedded
zapraszam fanów trance --->
www.globaltrance.pl
zordon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zordon
Znajdź inne posty napisane przez zordon