Austerlitz napisał(a):

Sprzedać teraz. On pewnego poziomu nie przeskoczy. Brak u niego regularności, pewnych cech bez których obecnie napastnik jest przydatny zespołowi on nie posiada. Technika byle jaka,szybkość niekoniecznie, trafność podejmowania decyzji też mizerna. Jak da się go dobrze sprzedać to sprzedawać.