Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37115
Stary 13.12.2010, 16:31
Austerlitz napisał(a):Wyświetl post


Czas na podjęcie decyzji. Za pół roku Wisła może stracić Pawła Brożka.Napastnik reprezentacji Polski będzie mógł odejść do zagranicznego klubu niemal za darmo.

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wis...543,1,727.html
Sprzedać teraz. On pewnego poziomu nie przeskoczy. Brak u niego regularności, pewnych cech bez których obecnie napastnik jest przydatny zespołowi on nie posiada. Technika byle jaka,szybkość niekoniecznie, trafność podejmowania decyzji też mizerna. Jak da się go dobrze sprzedać to sprzedawać.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując