fialo napisał(a):

|
A kogo macie na bramce? Ja gram Jovaniciem, spisuje się raczej przeciętnie, może warto postawić na Kurto? Grał ktoś nim na brmace ?
|
Titto napisał(a):

|
Ja mam Sandomierskiego i gra całkiem nieźle...
|
Ja aktualnie gram Pawełkiem.
Jovanic wypozyczony do Juve (bo cienki byl).
Kurto bronil niezle ale jednak za slaby na polska lige .
Sandomierski ktory byl podstawowym bramkarzem przez cala runde jesienna nie moze sie cos wbic w dobra gre po kontuzji i dlatego Pawelek na bramce i powiem szczerze gra bardzo dobrze
