Wyświetl pojedynczy post
bouli76
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5031
Stary 13.12.2010, 14:59
fialo napisał(a):Wyświetl post
A kogo macie na bramce? Ja gram Jovaniciem, spisuje się raczej przeciętnie, może warto postawić na Kurto? Grał ktoś nim na brmace ?
Titto napisał(a):Wyświetl post
Ja mam Sandomierskiego i gra całkiem nieźle...
Ja aktualnie gram Pawełkiem.
Jovanic wypozyczony do Juve (bo cienki byl).
Kurto bronil niezle ale jednak za slaby na polska lige .
Sandomierski ktory byl podstawowym bramkarzem przez cala runde jesienna nie moze sie cos wbic w dobra gre po kontuzji i dlatego Pawelek na bramce i powiem szczerze gra bardzo dobrze
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując