U nas nie będzie tego problemu. Półki będą pełne towarów jak w Pewexie bo ludzi nie będzie na nie stać:
Cytat:
|
Płacz i płać, kierowco! Za litr wysokiej jakości benzyny i oleju napędowego trzeba zapłacić około 5 zł. Ceny paliw wzleciały na mikołajki i do Bożego Narodzenia nie spadną.
|
Mamy swoją Irlandię i Norwegię razem wziętą - czyli ceny już dorównały ichniejszym cenom, a że zarobki na poziomie Burkina Faso ... tego przecież rząd nie obiecywał
