Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11039
Stary 13.12.2010, 12:25
U nas nie będzie tego problemu. Półki będą pełne towarów jak w Pewexie bo ludzi nie będzie na nie stać:

Cytat:
Płacz i płać, kierowco! Za litr wysokiej jakości benzyny i oleju napędowego trzeba zapłacić około 5 zł. Ceny paliw wzleciały na mikołajki i do Bożego Narodzenia nie spadną.

Mamy swoją Irlandię i Norwegię razem wziętą - czyli ceny już dorównały ichniejszym cenom, a że zarobki na poziomie Burkina Faso ... tego przecież rząd nie obiecywał
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE