Wisła wykupi Osmana Chaveza
http://www.futbol.pl/artykul/97271.html
Czas na podjęcie decyzji. Za pół roku Wisła może stracić Pawła Brożka.Napastnik reprezentacji Polski będzie mógł odejść do zagranicznego klubu niemal za darmo.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wis...543,1,727.html