Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37113
Stary 13.12.2010, 12:15
Wisła wykupi Osmana Chaveza

http://www.futbol.pl/artykul/97271.html


Czas na podjęcie decyzji. Za pół roku Wisła może stracić Pawła Brożka.Napastnik reprezentacji Polski będzie mógł odejść do zagranicznego klubu niemal za darmo.

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wis...543,1,727.html
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 13.12.2010 o godz. 15:04.


"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Odpowiedz cytując