Bardzo dobry ruch, zamiast sprowadzac 3-4 rzędnych zagranicznych graczy postawmy na nasze rodzime talenty.
http://tsw.com.pl/news/Wisla-zainter...iem-Wigier-666
Lech interesuje sie tymi samymi Bułagarami co Wisła
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html