Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37112
Stary 13.12.2010, 11:48
Bardzo dobry ruch, zamiast sprowadzac 3-4 rzędnych zagranicznych graczy postawmy na nasze rodzime talenty.
http://tsw.com.pl/news/Wisla-zainter...iem-Wigier-666

Lech interesuje sie tymi samymi Bułagarami co Wisła
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.12.2010 o godz. 15:13.
Odpowiedz cytując