|
Osobiście bardzo licze na to że Cantoro i Cleber stanął się naszymi skautami na rynku Ameryki Płd. Podobno mamy nowego skauta i jest nim Kuźba, chyba że był wcześniej, a ja nic nie słyszałem o tym. Ogólnie pomysł by zatrudniać byłych Wiślaków w tej roli bardzo mi się podoba.
|