Żmijka napisał(a):

|
Teoretycznie do 3 dni roboczych. Jak nadasz do 17 jednego dnia to powinien być następnego. Ale to wszystko TEORIA ... w praktyce nigdy nic nie wiesz ...
|
dzięki Żmijka. Bo ja po prostu chce nadać tak przesyłke, żeby była na dany dzień , taki wybrany przeze mnie;-). Więc to w sumie ruletka w tym terminie świątecznym. Ale dziękuje za odpowiedź.