Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19788
Stary 12.12.2010, 20:14
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Teoretycznie do 3 dni roboczych. Jak nadasz do 17 jednego dnia to powinien być następnego. Ale to wszystko TEORIA ... w praktyce nigdy nic nie wiesz ...
dzięki Żmijka. Bo ja po prostu chce nadać tak przesyłke, żeby była na dany dzień , taki wybrany przeze mnie;-). Więc to w sumie ruletka w tym terminie świątecznym. Ale dziękuje za odpowiedź.
Odpowiedz cytując