Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19786
Stary 12.12.2010, 19:23
jako, że jest okres przed świąteczny, wszyscy wiemy jaki jest zapieprz na poczcie i wiemy jaki jest problem z terminami dostarczania przesyłek itd.

Ale....

ILE DNI BĘDZIE SZEDŁ LIST PRIORYTET POLECONY W OBRĘBIE KRAKOWA ?
Tzn z poczty głównej chce nadać do pewnej odległej części Krk.

Wiecie może ile mniej więcej ?
Odpowiedz cytując