|
jako, że jest okres przed świąteczny, wszyscy wiemy jaki jest zapieprz na poczcie i wiemy jaki jest problem z terminami dostarczania przesyłek itd.
Ale....
ILE DNI BĘDZIE SZEDŁ LIST PRIORYTET POLECONY W OBRĘBIE KRAKOWA ?
Tzn z poczty głównej chce nadać do pewnej odległej części Krk.
Wiecie może ile mniej więcej ?
|