Wyświetl pojedynczy post
volhock
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: os.Rżąka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37092
Stary 12.12.2010, 19:08
W najbliższym tygodniu rozmowy z Pawełkiem


http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_z_pawelkiem/
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 12.12.2010 o godz. 22:19.
Odpowiedz cytując