Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
volhock
Member
Od: 08.2010
Skąd: os.Rżąka
Offline
#
37092
12.12.2010, 19:08
W najbliższym tygodniu rozmowy z Pawełkiem
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_z_pawelkiem/
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 12.12.2010 o godz. 22:19.
volhock
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do volhock
Znajdź inne posty napisane przez volhock