Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37090
Stary 12.12.2010, 18:59
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam te żale kibiców Wisły że chce kolejnego zawodnika, któremu sie kontrakt konczy i jest wolnym zawodnikiem to śmiać mi sie chce... chce przypomnieć, że taki klub jak lider bundesligi Borussia Dortmund pozyskała Polaka - Piszczka nic za nie go nie płacąc bo skonczył mu sie kontrakt z klubem i był wolnym zawodnikiem. Wiec mozna ściągnąc dobrego zawodnika któemu sie konczy kontrakt.
Chce zauważyć ze w czerwcu 2011 konczy sie umowa Wasilewskiemu, który byłby naprawde dużym wzocnieniem naszej defensywy.
Albo sprowadzić zawodnika (Kagawa) za 300 tys. euro. Jego wartośc to obecnie kilka milionów euro. Można?
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując