Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3388
Stary 12.12.2010, 18:51
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
A ja po raz kolejny piszę: to było zdanie Roberta S., nie SKWK. R.S. był pod tym tekstem podpisany i to była jego opinia. Łączenie jej z całym SKWK jest idiotyczne.
Łączenie zdania prezesa jakiejś organizacji (nawet prywatnego zdania) ze zdaniem tej organizacji uważasz za idiotyczne? Idiotyczne może być to, że prezes jakiejś organizacji daje upust swoim prywatnym fobiom i niechęciom jeśli nie są one fobiami i niechęciami tej organizacji.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując