dj_ibutti napisał(a):

|
A ja po raz kolejny piszę: to było zdanie Roberta S., nie SKWK. R.S. był pod tym tekstem podpisany i to była jego opinia. Łączenie jej z całym SKWK jest idiotyczne.
|
Łączenie zdania prezesa jakiejś organizacji (nawet prywatnego zdania) ze zdaniem tej organizacji uważasz za idiotyczne? Idiotyczne może być to, że prezes jakiejś organizacji daje upust swoim prywatnym fobiom i niechęciom jeśli nie są one fobiami i niechęciami tej organizacji.
Pozdrawiam