|
Dwa ważne pytania!
1.W Listopadzie zapłaciłem Cyfrowy Polsat 9.90 za pakiet mini i tak wpłaciłem 50 zł bo chciałem opłacić za kilka miesięcy z góry.Wiem, że nie można zaokrąglać kwoty, więc wykonałem 5 operacji po 9.90 Lecz w strefie abonamenta ostatnia wpłata widnieje na dzień 2010-11-24 - 9,90 zł a wolne środki to 69.39 WTF? nie czaje, tego wyjaśni to ktoś? Jest ok? Nie mam, jak sprawdzić CP czy działa bo w Anglii jest.
2.Aktywowałem w mixplusie pakiet 125 mb internetu chciałem, tylko na miesiąc a tu mi przyszło, że nie długo przyjdzie opłata za następny miesiąc.Jak to wyłączyć?
|