Wydaje mi się, że wszystko co do tej pory zostało wykonane na Legii jest wliczone w tą kwotę, która została przekazana przez miasto. Gdzieś kiedyś o tym czytałem, nie wiem czy nie był to wywiad z kierownikiem budowy. Jak będę miał trochę czasu to poszukam o tym info, bo teraz muszę spadać.
Co do Poznania to nie wiem, nie mój ogródek, nie moje kwiatki. Odpowiadałem bardziej odnośnie Legii i Warszawy

Na pierwszy rzut oka to jednak nasz obiekt z tych ligowych był budowany najsprawniej i bez żadnych ekscesów.