Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1758
Stary 12.12.2010, 16:43
Wydaje mi się, że wszystko co do tej pory zostało wykonane na Legii jest wliczone w tą kwotę, która została przekazana przez miasto. Gdzieś kiedyś o tym czytałem, nie wiem czy nie był to wywiad z kierownikiem budowy. Jak będę miał trochę czasu to poszukam o tym info, bo teraz muszę spadać.

Co do Poznania to nie wiem, nie mój ogródek, nie moje kwiatki. Odpowiadałem bardziej odnośnie Legii i Warszawy Na pierwszy rzut oka to jednak nasz obiekt z tych ligowych był budowany najsprawniej i bez żadnych ekscesów.
Odpowiedz cytując