kocie już to widzę, jak ponad 30 tys osób będzie mogło się ogrzewać w zamkniętych przestrzeniach o których napisałeś

To ile tam musiałoby być metrów kwadratowych tej przestrzeni dla kibiców?
Poza tym HGW (czy mówi prawdę czy nie-nie mi to oceniać) wielokrotnie mówiła, że miasto po skończeniu całej budowy stadionu Legii będzie mogło odliczyć sobie VAT (na jakiej podstawie? To już pytanie do bufetowej). A co do całości ceny to nie wiem skąd nachodzą Cię wątpliwości? Kasa została przyznana na Radzie Miasta (była dwukrotnie zmieniana i aktualnie zatrzymała się na kwocie około 460 mln). Nie było następnej RM na której coś by dokładano do stadionu, więc jest to cena jak na razie ostateczna. Gdyby miasto dawało więcej kasy to PiS już by o tym alarmował.
Co do pojemności stadionu- na ten moment rekord był na Lechu- ponad 22 tys. Z tym, że jak zauważył emj10 nie na wszystkie sektory były sprzedawane bilety (pod jednym z telebimów, i jeszcze na trochę miejsc w innych miejscach (tam gdzie trybuna łączy się z ta vipowską). Poza tym zauważ, że na Wiśle np wejścia na dolne trybuny są na trybunie, a u nas wchodzi się od góry (wejścia nie zabierają na Ł3 miejsc na dole)
Szukasz dziury w całym. Propaganda i propaganda.