Pomijając sprawy cyferek, o które nie warto się spierać zgadzam się ze zdaniem Kota. Stadion patrząc na niego od strony funkcjonalnej jest całkiem OK. Drobiazgi mozna jeszcze dopracować.
Przyzwoicie wykończone wewnętrzne foyer to ogromna wartość tego obiektu.
Cytat:
|
miejmy nadzieję, że wyjdzie na twoje
|
Już wychodzi. Ludzie głosują nogami.
Widok tysięcy kibiców w przerwie ostatnich meczów w foyer trybuny E to najlepszy dowód. Mam nadzieję, że klub odpowednio wykorzysta ten atut.