Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1752
Stary 12.12.2010, 15:29
Pomijając sprawy cyferek, o które nie warto się spierać zgadzam się ze zdaniem Kota. Stadion patrząc na niego od strony funkcjonalnej jest całkiem OK. Drobiazgi mozna jeszcze dopracować.
Przyzwoicie wykończone wewnętrzne foyer to ogromna wartość tego obiektu.

Cytat:
miejmy nadzieję, że wyjdzie na twoje
Już wychodzi. Ludzie głosują nogami.
Widok tysięcy kibiców w przerwie ostatnich meczów w foyer trybuny E to najlepszy dowód. Mam nadzieję, że klub odpowednio wykorzysta ten atut.
Odpowiedz cytując