Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37086
Stary 12.12.2010, 15:20
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy raz słysze o tym gościu, po za tym "Njus" jest z 8 grudnia

Co do nazwiska to mój wielbłąd.
Inna sprawa. Na ta strone wszedłem pierwszy raz, niewiem jakie bzdury tam wypisują, ale ten artykuł mnie zaciekawił tym bardziej że jest na głównej.
Heh, ja też tu rzadko zaglądam, ale z 5 razy juz ktoś to tu wkleił.
W każdym razie, nic z tego nie będzie i tym zamknijmy ten temat.
Odpowiedz cytując