<Crasch> napisał(a):

Pierwszy raz słysze o tym gościu, po za tym "Njus" jest z 8 grudnia
Co do nazwiska to mój wielbłąd.
Inna sprawa. Na ta strone wszedłem pierwszy raz, niewiem jakie bzdury tam wypisują, ale ten artykuł mnie zaciekawił tym bardziej że jest na głównej.
|
Heh, ja też tu rzadko zaglądam, ale z 5 razy juz ktoś to tu wkleił.
W każdym razie, nic z tego nie będzie i tym zamknijmy ten temat.
