Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
ktulu
Member
Od: 07.2005
Offline
#
3451
12.12.2010, 15:10
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...iec_sparingow/
Zagramy w nie najgorzej obsadzonym turnieju
A i może uda się zrewanżować Valerendze
ktulu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ktulu
Znajdź inne posty napisane przez ktulu